HAKKIMDA

Akademisyenim ve daha yolun başındayım. Aynı zamanda öğrenciyim ve doktora yapıyorum. Biliyorum ki önümde daha çok yol var. Akademisyenlik bir derya ise ben sadece bir su damlasıyım.

Sosyal bilimler alanında yazılara yazıyorum ve sosyal bilimlerde hiçbir zaman iki kere iki dört değil. Amacım sadece bir alternatif veya bir düşünce sunmak.

Bu blog aslında aklıma gelenleri yazmak, yazarken düşünmek, üretmek ve faydalı olmak amacıyla oluşturulmuştur. Hiçbir siyasi amaç ve yönlendirme içermemektedir. Bura yer alan yazıların çoğu sadece kendi düşüncemi özetlemektedir.

Aynı zamanda iletişim teknolojilerinin gücünü kullanarak öğrencilerle ders dışında bilgi alışverişinde bulunmak, ders materyalleri paylaşmak ve her zaman iletişim sağlamak için kullanmaktayım.

“Aman sen de mi?” diyebilirsiniz veya hiç okumadan, yorum yapmadan kapatabilirsiniz. Blogdan faydalanan bir kişi dahi olsa paylaşım yapmaya devam edeceğim.

Blogda yer alan bilgilerin bir kısmı tamamen kendi yazılarımdan oluşurken bir kısmı ise sosyal medyada beğendiğim ve kaynağı ile birlikte yer verdiğim yazılardan oluşmaktadır.

Keyifli okumalar.

HAKKIMDA” üzerine bir yorum

  1. Teşekkür ederim hocam. Bir öğrenci olarak sunumlarınızdan fayda gördüm. Yalova Üniversitesi’nden selamlar.

    Beğen

Yorumlarınızı buraya yazabilirsiniz....

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s